JAUNĀ KIA E-NIRO
 • ATTĀLUMS AR VIENU UZLĀDI Palielināt
  ATTĀLUMS AR VIENU UZLĀDI

  Braukšanas diapazons ar 64kWh akumulatoru līdz 455 km, braucot tikai pilsētas režīmā līdz 615 km. Braukšanas diapazons ar 39,2kWh akumulatoru 289 km un braucot tikai pilsētas režīmā līdz 405 km.

 • UZLĀDES Palielināt
  UZLĀDES

  Uzlādes laiks līdz 80% no akumulatora energoietilpības ir 42 minūtes. Izmantojot ātrās uzlādes lādētāju ar vismaz 80 kW jaudu, nepieciešamas tikai 42 minūtes, lai uzlādētu akumulatoru no 20% līdz 80%.

 • PIEKABES VILKŠANAS MASA Palielināt
  PIEKABES VILKŠANAS MASA

  e-Niro piekabes vilkšanas masa līdz 300kg.

 • BAGĀŽAS NODALĪJUMS Palielināt
  BAGĀŽAS NODALĪJUMS

  451-1405 l bagāžas nodalījums

Iepriekš Tālāk

DIZAINS
 • ELEKTRISKAIS KROSOVERS Palielināt
  ELEKTRISKAIS KROSOVERS

  Jaunais Kia e-Niro - pārliecinošs sniegums uz jebkura ceļa. Šajā modelī gudri apvienotas tāds aprīkojums kā jumta reliņi un slēgta tipa aerodinamisks priekšējais režģis. Īpašas gaisa padeves ar bultveida LED dienasgaismas spuldzēm gaismas nodrošināšanai un zilām lampiņām priekšā skaidri norāda, ka tiek izmantota elektroenerģija.

 • MODERNS INTERJERS Palielināt
  MODERNS INTERJERS

  Viss nepieciešamais, piemēram, nobraucamais attālums, akumulatora uzlādes līmenis un strāvas patēriņš ir ērti izvietots uz 7 collu LCD klastera displeja un 8 collu navigācijas skārienjūtīgā ekrāna. Centrālajā konsolē atrodas viegli un intuitīvi lietojamas palīgierīces – ātruma pārslēgšanas rokturis ar vadu un elektriskā stāvbremze. Iespējams uzstādīt arī noskaņu apgaismojumu salonā, izvēloties kādu no pieejamajiem gaismas toņiem.

 • PLAŠUMS UN MAINĪGUMS Palielināt
  PLAŠUMS UN MAINĪGUMS

  Plašums ir greznība, kuru jaunajā Kia e-Niro var atļauties ikviens. Augstu novietots vadītāja sēdeklis, pietiekami daudz brīvas vietas virs galvas un vieta kājām četriem pasažieriem. Ietilpīgā bagāžnieka tilpums ir 451 litrs, un tas ir vairāk nekā lielākajai daļai elektroautomobiļu. Aizmugurējie sēdekļi ir nolokāmi proporcijā 60:40, iegūstot papildu vietu bagāžai līdz pat 1405 litriem.

Iepriekš Tālāk

 • 100% ELEKTRISKS ⎼ 100% AIZRAUJOŠS Palielināt
  100% ELEKTRISKS ⎼ 100% AIZRAUJOŠS

  Atklāj gudri veidotu komforta un lielisku sajūtu pasauli! Jaunais Kia e-Niro nodrošina acumirklīgu paātrinājumu, vieglu uzlādi un garu maksimālo nobraucamo attālumu pēc vienas uzlādes. Plašajā, stilīgajā un klusajā salonā pieejams viss komforta aprīkojums. Un nekādu izplūdes gāzu un izmešu. Ilgtspējīga pārvietošanās ar automašīnu vēl nekad agrāk nav bijusi tik patīkama.

 • ĒRTA UZLĀDE Palielināt
  ĒRTA UZLĀDE

  Jūs mājās varat lietot automašīnas kombinēto uzlādes ievadu ar standarta aprīkojumā pievienoto Type 2 trīsfāžu 32A uzlādes vadu kombinācijā ar speciālo mājas uzlādes iekārtu (7.2kW EX aprīkojuma līmenim vai 11kW Comfort Pack un TX aprīkojuma līmenim) vai publiskajās uzlādes stacijās. Vidēji ātrā uzlāde ar mājas trīsfāžu iekārtu nodrošinās uzlādi līdz 9,5 stundām (līdz 100%). Jūs varēsiet vērot akumulatora uzlādes līmeni uz paneļa pat atrodoties ārpus automašīnas.

 • VIEGLA APKOPE UN GARANTIJA Palielināt
  VIEGLA APKOPE UN GARANTIJA

  Jaunajam Kia e-Niro nav nepieciešams mainīt eļļu vai rezerves detaļas, tādēļ apkope ir ļoti viegla. Turklāt ražotājs piedāvā 7 gadu garantiju automašīnai, tostarp arī akumulatora garantiju.

Iepriekš Tālāk

 • ATKLĀJ KLUSA KOMFORTA PASAULI! Palielināt
  ATKLĀJ KLUSA KOMFORTA PASAULI!

  Lieliska elektriskā piedziņa nozīmē samazinātu troksni un vibrāciju! Izbaudi klusuma līmeni, kādu standarta automašīnas vienkārši nespēj sasniegt. Jaunais Kia e-Niro ir kluss ne tikai tādēļ, ka ir pilnībā elektrisks. Mēs esam arī uzlabojuši salona skaņas un vibrācijas izolāciju. Iekāp automašīnā un izslēdz apkārtējās pasaules skaņu.

 • VIEDĀS REĢENERATĪVĀS BREMZES Palielināt
  VIEDĀS REĢENERATĪVĀS BREMZES

  Ietaupa enerģiju, uzlādē akumulatoru un ļauj baudīt vieglu braukšanu ar vienu pedāli. Iespējams izvēlēties četrus reģeneratīvās bremzēšanas līmeņus akumulatora uzlādei ar kinētisko enerģiju. Vieglai braukšanai pa pilsētu, izvēlies “braukšanu ar vienu pedāli” – vienkārši atlaid pēdu no gāzes pedāļa un mašīna apstāsies. Kombinācijā ar viedo kruīzkontroli, reģeneratīvo bremžu jaudas atgūšanas līmeni iespējams pielāgot atbilstoši priekšā braucošās automašīnas ātrumam.

 • SPORTISKS PAĀTRINĀJUMS Palielināt
  SPORTISKS PAĀTRINĀJUMS

  No 0 līdz 100 km/h tikai 7,8 sekundēs. Izbaudi tīras elektroenerģijas spēku. Nav jārūcina dzinējs un jāpārslēdz ātrumu: vienkārši izbaudi tūlītēju paātrinājumu. Elektriskais griezes moments ļauj sasniegt 100 km/h tikai 7,8 sekundēs. Jaunais Kia e-Niro savā kategorijā ir arī ļoti ātrs, tā maksimālais ātrums ir 167 km/h.

 • ČETRI BRAUKŠANAS REŽĪMI Palielināt
  ČETRI BRAUKŠANAS REŽĪMI

  Pielāgo jauno Kia e-Niro savam iecienītajam braukšanas stilam. Četri dažādi braukšanas režīmi ļauj pielāgot automašīnu Tavam stilam. Eko+ maksimāli taupa enerģiju. Eko režīms ļauj nobraukt garāku distance ar mazāku jaudu. Komforta režīms atvieglo braukšanu ikdienā. Sporta režīms ļauj izbaudīt izcilu sniegumu un dinamisku braukšanu.

Iepriekš Tālāk

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  Nodrošina drošu attālumu sastrēgumos. Braukšana sastrēgumos kļuvusi vieglāka un drošāka – joslas saglabāšanas palīgsistēma (LFA) ir autonoma braukšanas sistēma, kura pielāgo automašīnas paātrinājumu, bremzēšanu un stūrēšanu priekšā esošajai automašīnai. Ja priekšā esošā automašīna izkustas, sistēma uzsāk braukšanu 3 sekunžu laikā.

 • FRONTĀLAS SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (FCA) Palielināt
  FRONTĀLAS SADURSMES NOVĒRŠANAS SISTĒMA (FCA)

  Frontālas sadursmes novēršanas sistēma (FCA) ar gājēju/velosipēdistu aizsardzību nodrošina brīdinājuma signālus un automātisku bremzēšanu, ja autovadītājs nereaģē, palīdzot novērst negadījumus. Radars un kamera konstatē iespējamo apdraudējumu automašīnas trajektorijā, signalizējot par gājējiem, velosipēdistiem un citām automašīnām.

 • VIEDĀ KRUĪZKONTROLE (SCC) Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZKONTROLE (SCC)

  Viedā kruīzkontrole ar Stop & Go (SCC w/ S&G) funkciju izmanto automašīnas radaru, lai regulētu gan ātrumu, gan attālumu līdz priekšā esošajai automašīnai. Ja priekšā esošā automašīna palielina ātrumu, jaunais Kia e-Niro arī atbilstoši sāk braukt ātrāk. Ja priekšā esošā automašīna samazina ātrumu vai pat apstājas, sistēma ļauj turēt drošu attālumu.

 • AUTOMĀTISKĀ TĀLO GAISMU SISTĒMA (HBA) Palielināt
  AUTOMĀTISKĀ TĀLO GAISMU SISTĒMA (HBA)

  Automātiskā tālo gaismu sistēma (HBA) sajūt priekšā braucošo automašīnu gaismas un automātiski ieslēdz tuvās gaismas, nodrošinot labāko iespējamo redzamību, neapžilbinot citus braucējus.

 • ELEKTRONISKĀ ROKAS BREMZE Palielināt
  ELEKTRONISKĀ ROKAS BREMZE

  Rokasbremzi ieslēdz, vienkārši nospiežot pogu.

Iepriekš Tālāk

 • UZTICAMS PARTNERIS

  Katram jaunā Kia e-Niro īpašniekam tiek piešķirta unikāla 7 gadu garantija automašīnai un arī akumulatoram. Tas parāda, cik ļoti mēs uzticamies savām automašīnām un tehnoloģijām! Pārdodot automašīnu, garantija nonāk jaunā īpašnieka rīcībā.

 • 10,25 COLLU NAVIGĀCIJAS EKRĀNS Palielināt
  10,25 COLLU NAVIGĀCIJAS EKRĀNS

  10,25 collu navigācijas skārienjūtīgo ekrānu ir viegli nolasīt un operēt ar maršrutiem, īsceļiem un noderīgu informāciju. Ar to iespējams arī vadīt 8 skaļruņu JBL® augstākās kvalitātes skaņu sistēmu ar Clari-Fi™ tehnoloģiju.6 Regulāri karšu atjauninājumi 7 gadu garumā nodrošina, ka sistēmā pieejami aktuāli dati.

 • KIA PAPILDU PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA PAPILDU PAKALPOJUMI

  Ceļā vienmēr kopā ar Tevi. Kia papildu pakalpojumus nodrošina TomTom Live Services, uz 8 collu skārienjūtīgā ekrāna sniedzot piekļuvi informācijai par uzlādes stacijām, ātruma radariem, laikapstākļiem, satiksmes intensitāti, tuvāko stāvvietu un citiem datiem.

 • ANDROID AUTO & APPLE CARPLAY SISTĒMA Palielināt
  ANDROID AUTO & APPLE CARPLAY SISTĒMA

  Izcila savietojamība ar viedtālruņa funkcijām. Android Auto™ un Apple CarPlay™ ļauj vienlaikus būt sasniedzamam un informētam arī atrodoties pie stūres. Lai klausītos mūziku, kā arī veiktu un saņemtu zvanus, izmanto Bluetooth!

 • TĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS Palielināt
  TĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS

  Izlādējies viedtālruņa akumulators? Lūk, risinājums – vienkārši novieto tālruni centrālajā konsolē tam paredzētajā vietā un tas uzlādēsies, neliekot novērst uzmanību no ceļa. Nekādu vadu vai savienojumu!

Iepriekš Tālāk

EV

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Degviela Baterijas ietilpība Modelis Pārnesumu kārba Elektroenerģijas patēriņš Cena Atlaižu cenas
Elektromotors39,2EXAutomātiskā15,339 990
Elektromotors39,2Comfort PackAutomātiskā15,343 400
Elektromotors39,2TXAutomātiskā15,344 700
Elektromotors64EXAutomātiskā15,944 490
Elektromotors64Comfort PackAutomātiskā15,947 90040 900
Elektromotors64TXAutomātiskā15,949 20041 900
Dimension image
Dimension image

Kia augstsprieguma litija jonu akumulatoru bloki elektriskajiem automobiļiem (EV), hibrīda elektriskajiem automobiļiem (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (PHEV) ir paredzēti ilgstošai kalpošanai. Uz šīm baterijām attiecas KIA 7 gadu vai 150 000 km garantija no sākotnējās reģistrācijas dienas atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. Kia garantija zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (MHEV) ir 2 gadi no sākotnējās reģistrācijas dienas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV Kia garantē 70% baterijas ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai ierobežotu iespējamo ietilpības samazināšanos, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.