DIZAINS
 • GATAVOJIETIES JAUDĪGAM BAUDĪJUMAM Palielināt
  GATAVOJIETIES JAUDĪGAM BAUDĪJUMAM

  Jaunais Kia Ceed piedāvā jaunu priekšdaļas stilu, kas ietver unikālo tīģera purna radiatora režģi un apakšējo sekciju ar spārnu motīvu un matēta hroma apdari. Pilnie LED galvenie lukturi un LED miglas lukturi veido īpašu gaismas zīmējumu. Izteiksmīgas detaļas, piemēram, horizontālie gaisa atveru elementi un jaunie trīsstūrveida ietvari uzsver jaunā bampera sportisko formu.

 • SPĒKA UN PĀRLIECĪBAS PILNS Palielināt
  SPĒKA UN PĀRLIECĪBAS PILNS

  Sportiskā izsmalcinātība turpinās aizmugurē – jaunus aizmugurējos lukturus, kas ar 48 šūnas formas gaismas diodēm demonstrē intensīvu aizmugurējo gaismas zīmējumu, papildina jauna dizaina difuzors glancētā melnā krāsā, ko rotā vienlaidu elements ar matēta hroma apdari. Aizmugurējie LED lukturi piedāvā arī dinamiskos pagrieziena signālus.

 • SAVIENOTS AR JŪSU VAJADZĪBĀM UN VĒLMĒM Palielināt
  SAVIENOTS AR JŪSU VAJADZĪBĀM UN VĒLMĒM

  Izsmalcinātajā salonā viss ir veidots ap vadītāju. Sākot no gludajām, mīkstajām kokpita virsmām un beidzot ar neskaitāmām viedajām tehnoloģijām, kas savieno jūs ar automašīnu un ārpasauli. Melni zamšādas un ādas sporta sēdekļiem ar pelēku nošuvumu, izcila griestu apdare melnā krāsā, sportiska stūre ar GT-line emblēmu, pārnesumu pārslēgs ar perforētas ādas apdari un daudz kas cits.

 • VIENĀDĀ MĒRĀ PLAŠS UN AIZRAUJOŠS Palielināt
  VIENĀDĀ MĒRĀ PLAŠS UN AIZRAUJOŠS

  Jaunā Kia Ceed hečbeka virsbūve padara to pietiekami kompaktu, lai viegli manevrētu un parkotos, taču vienlaikus tajā ir pārsteidzoši daudz vietas pasažieriem un kravai. Turklāt tam ir skaties-uz-mani attieksme – pārliecības pilnas detaļas, piemēram, glancētie melnie spoguļu korpusi, izteiksmīgie sliekšņi un jaunie dimanta griezuma 17 collu vieglmetāla diski, kas izskatās vienlīdz aizraujoši kā stāvot, tā kustībā.

Iepriekš Tālāk

ĪPAŠAS FUNKCIJAS
 • KIA CEED GT-LINE Palielināt
  KIA CEED GT-LINE

  Jaunā Kia Ceed GL stils ir izsmalcinātāks un izteiksmīgāks nekā jebkad agrāk – ar noslīpētām eksterjera detaļām un jaunu atlētisku, spēkpilnu dizainu, kas garantē noskaņojumu dinamiskai braukšanai. Palūkojieties kaut vai uz priekšējo gaisa atveru sānu elementiem ar jaunu bultveida dizainu, kas caur priekšējo buferi, šķiet, iestiepjas priekšējā riteņa arkā.

 • LIELAS JAUDAS ZEMU IZMEŠU DZINĒJI Palielināt
  LIELAS JAUDAS ZEMU IZMEŠU DZINĒJI

  Benzīna un dīzeļdzinēji nodrošina visu nepieciešamos jaudu un vienlaikus atbilst jaunākajam Euro 6d izmešu standartam. Jauno Ceed var izvēlēties ar Kia jauno Smartstream 1.5 TGDi Mild Hybrid 160 ZS dzinēju ar CVVD tehnoloģiju un zema spiediena izplūdes gāzu recirkulāciju, kas optimizē degvielas patēriņu, motoram esot pieejamam ar 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu.

 • PAAUGSTINĀTS KOMFORTS CAURU GADU Palielināt
  PAAUGSTINĀTS KOMFORTS CAURU GADU

  Jaunajam Kia Ceed komforts ir prioritāte – neatkarīgi no laika apstākļiem. Aukstās dienās var apsildīt priekšējos un aizmugurējos sēdekļus. Regulējami trīs veidos, priekšējie sēdekļi ātri uzsilst, un, kad ir sasniegta vēlamā temperatūra, to izlīdzina. Karstās vasaras dienās priekšējos ādas sēdekļus var ventilēt. Turklāt automobilim ir pilnībā automātiska divu zonu klimata iekārta.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI

  Sazinieties ar apkārtējo pasauli reāllaika režīmā, izmantojot tiešsaistes datus, lai vienmēr būtu informēti un saņemtu atbalstu – piemēram, no tiešsaistes navigācijas ar jaunāko satiksmes situāciju, ko nodrošina Kia Connect pakalpojumi. Pateicoties tiešsaistes balss atpazīšanai, varat izmantot arī balss komandas, lai meklētu konkrētu adresi vai tuvumā esošo interešu punktu (POI).

 • KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI

  Ar Kia Connect lietotni jūs varat attālināti uzzināt, vai jūsu transportlīdzekļa durvis ir aizslēgtas vai kur jūs novietojāt automašīnu. Tas arī ļauj pārbaudīt Ceed iestatījumus, mainīt tos attālināti un piemērot modificētos iestatījumus transportlīdzeklim. Visbeidzot viedtālruņa lietotne ar pēdējās jūdzes navigācijas funkciju var norādīt ceļu, kad pēc auto novietošanas autostāvvietā, līdz galīgajam galamērķim dodaties kājām.

 • DIVI LIELI EKRĀNI Palielināt
  DIVI LIELI EKRĀNI

  Vienkāršs, gaumīgs un momentā nolasāms – 10,25 collu krāsu augstas izšķirtspējas LCD skārienekrāns piedāvā īsākos navigācijas maršrutus un citas svarīgas norādes. Savukārt 12,3 collu digitālais TFT mērinstrumentu panelis nodrošina būtisku informāciju par automobili un braucienu, turklāt kopā ar izvēlēto braukšanas režīmu jūs varat mainīt tā dizainu. Kopā šie ekrāni padara katru braucienu drošāku, patīkamāku un efektīvāku.

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Ļaujiet JBL premium skaņas sistēmai saskaņot jūsu noskaņojumu ar jūsu iecienītākajām dziesmām, atskaņošanas sarakstiem, aplādēm un daudz ko citu. Ar astoņiem 8 skaļruņiem un modernu Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju3, kas uzlabo MP3 kvalitāti un nodrošina augstas izšķirtspējas skaņu, šī patiešām ir izcila audio pieredze.

 • VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI Palielināt
  VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI

  Ja jūsu viedtālruņa baterija ir izlādējusies, braucot4 vienkārši novietojiet tālruni uz bezvadu uzlādes paliktņa, kas atrodas viduskonsoles priekšpusē. Savukārt visiem, kam pa rokai ir uzlādes kabelis, visā salonā, ieskaitot aizmugurējo viduskonsoli, ir pieejami USB uzlādes porti.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE) Palielināt
  ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE)

  HDA palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un notur jūsu Ceed joslas centrā, braucot pa automaģistrālēm. Vienlaikus tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu, kamēr atrodaties joslā. Līkumu funkcija (NSCC-C), ko darbojas kopā ar šo sistēmu, izmanto navigācijas datus, lai atpazītu gaidāmo ceļa līkumu un vajadzības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, savukārt, izbraucot līkumu, atjauno iepriekš iestatīto ātrumu.

 • VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO

  SCC5 saglabā jūsu, vadītāja, noteikto ātrumu, un, lai saglabātu drošu distanci, aprēķina priekšējā transportlīdzekļa relatīvo novietojumu un ātrumu, izmantojot priekšējo kameru un priekšējo radaru. Sistēma kontrolē paātrinājumu un palēninājumu, lai nodrošinātu, ka jūsu Kia Ceed apstājas, kad apstājas priekšā braucošais transportlīdzeklis. Kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, jūs arī automātiski sākat braukt.

 • JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  LFA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un uzrauga joslu marķējumu vai priekšā braucošo transportlīdzekli, lai nodrošinātu, ka jūsu Ceed paliek joslas centrā. Pieejams visiem modeļiem ar manuālo un DCT pārnesumkārbu.

 • AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA) Palielināt
  AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA)

  BCA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un radarus automobiļa aizmugurējos stūros, lai uzraudzītu citu transportlīdzekļu novietojumu jums blakus vai jūsu aklajās zonās. Ja sistēma identificē iespējamu sadursmi ar citiem transportlīdzekļiem, tā aktivizē vizuālos un skaņas signālus, kā arī var automātiski iejaukties, lai noturētu jūs pašreizējā joslā un novērstu iespējamo sadursmi.

 • AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA) Palielināt
  AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA)

  Atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas vai iebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma brīdina jūs ar vizuāliem un skaņas signāliem par iespējamo tuvojošos satiksmi jūsu ceļā un vajadzības gadījumā iejaucas, lai izvairītos no iespējamās sadursmes.

 • VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+) Palielināt
  VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanos, uzraugot stūresratu, paātrinājumu un kopējo brauciena garumu. Ja jūsu uzmanības līmenis šķiet zems, tā brīdina ar vizuāliem un skaņas signāliem. DAW+ ir arī moderna transportlīdzekļa attālināšanās brīdinājuma sistēma, kas brīdinās jūs, ja, piemēram, atrodoties satiksmē, priekšā esošā automašīna uzsāk kustību, bet jūs stāvat uz vietas.

Iepriekš Tālāk

 • IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU Palielināt
  IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU

  Atjautīgi apvienojot Smartstream Turbo benzīna motoru vai dīzeļdzinēju ar 48 voltu litija jonu akumulatoru, Kia Ceed vieglā hibrīda sistēma var samazināt degvielas patēriņu un automobiļa izmešu līmeni. Turklāt integrētā “e-sistēma” atgūst kinētisko enerģiju palēnināšanās laikā, lai nodrošinātu papildu griezes momenta paātrinoties.

 • STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA Palielināt
  STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA

  Motoru iedarbina “e-sistēma”, nodrošinot ātru un vienmērīgu kustības uzsākšanu. Paātrinājuma laikā vai braucot kalnup, “e-sistēma” nodrošina papildu griezes momentu, enerģiju ņemot no akumulatora. Braucot ar konstantu ātrumu, iekšdedzes dzinējs daļēji uzlādē akumulatoru, ja uzlādes līmenis ir zems.

 • PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT Palielināt
  PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT

  Modeļos ar iMT6, autovadītājam paceļot kāju no akseleratora pedāļa un ļaujot automašīnai ripot, dzinējs izslēdzas, un tādā veidā tiek taupīta degviela. Palēninoties vai bremzējot, transportlīdzekļa kustības radītā enerģija uzlādē akumulatoru. Palēninoties līdz auto apstājas, iekšdedzes dzinējs automātiski izslēdzas, lai taupītu degvielu.

Iepriekš Tālāk

B (1,0 T-GDI, 1,5 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

20 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Pilnīgi jaunais Kia CEED ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,0 T-GDI, 100 ZSLX PlusManuālā5,3-6,4121-14621 040
1,5 T-GDI, 140 ZSLX PlusManuālā5,7-6,3128-14222 040
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTLX PlusAutomātiskā5,8-6,3131-14323 540
1,5 T-GDI, 140 ZSEXManuālā5,7-6,3128-14224 540
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTEXAutomātiskā5,8-6,3131-14326 040
Dimension image
Dimension image