Vai uz ceļa ir gadījusies kāda maza liksta vai kāda lielāka negaidīta kļūme? Neuztraucieties! Kia autopalīdzība ir Jūsu rīcībā 24/7

Kia 24h autopalīdzība nodrošinās Jūsu negaidīti pārtrūkušā brauciena turpinājumu visā Eiropā. Kopš 2014. gada  1. februāra Igaunijas, Latvijas un Lietuvas oficiālajās Kia pārstāvniecībās iegādātajām jaunajām automašīnām autopalīdzības pakalpojums 3 gadus tiek sniegts bez maksas. Agrāk iegādātajām automašīnām ir iespējams papildus iegādāties autopalīdzības pakalpojumu 12-mēnešiem, un vēlāk to pēc vēlēšanās var katru gadu pagarināt. Gada autopalīdzības pakalpojuma komplekts maksā 24 EUR. 

Kia 24h autopalīdzības numurs +371 6786 9898 darbojas visu diennakti, un ir paredzēts pirmās palīdzības sniegšanai visā Eiropā tehnisku kļūmju, no ceļa nobraukšanas, avāriju u.c. gadījumos.

Palīdzībā ietilpst arī:

- riteņa nomaiņa;

- iedarbināšanas palīdzība;

- papildus degvielas atvešana;

- konsultēšana ceļu satiksmes negadījuma gadījumā;

- ja nepieciešams, bezmaksas aizvilkšana uz tuvāko apkalpošanas punktu;

- ja nepieciešams, pasažieru aizvešana uz vēlamo galamērķi (valsts robežās).

Jūsu automašīnā atrodas uzlīme ar Kia autopalīdzības tālruņa numuru, zvanot pa šo tālruni Jums tiks nodrošināts savienojums ar pakalpojuma sniedzēju, kas steigsies Jums palīgā.

Lai saņemtu palīdzību, Jums tiks lūgts pa tālruni sniegt apkalpotājam sekojošu informāciju:

- automašīnas reģistrācijas numuru;

- automašīnas marku un modeli;

- autovadītāja vārdu;

- autovadītāja tālruņa numuru;

- precīzu autovadītāja atrašanās vietu;

- īsu problēmas aprakstu.

Lai nonāktu pie klienta lielākās pilsētās būs nepieciešamas maksimāli 40 minūtes no klienta zvana saņemšanas. Lai nokļūtu citās vietās, jāņem vērā papildus braukšanas laiks.