DIZAINS
 • SAJŪTIET SPĒCĪGU DIZAINU Palielināt
  SAJŪTIET SPĒCĪGU DIZAINU

  Jauns sportisks slēgtais radiatora režģis ar dinamisko tīģera purna formu Ceed Sportswagon universāļa virsbūves ietilpībai un daudzpusībai pievieno sportiskāku un izsmalcinātāku stilu nekā jebkad agrāk. Apakšējā sekcija ar spārna motīvu un matēta hroma apdari, pilnie LED lukturi, kas tagad ietver LED miglas lukturus, jaunizveidotie gaisa atveru trīsstūrveida ietvari, kā arī izteiksmīgs jauns priekšējais bampers.

 • SPORTISKUMS PRIEKŠĀ UN PAT AIZMUGURĒ Palielināt
  SPORTISKUMS PRIEKŠĀ UN PAT AIZMUGURĒ

  Aizrautības sajūta turpinās aizmugurē, tai piedāvājot skatienus saistošas detaļas, piemēram, LED lukturus, kas izstaro spēku un pārliecību, un atjauninātu bamperu ar glancētu mellnu difuzoru ar matēta hroma apdari, iebūvētus atstarotājiem un atpakaļgaitas lukturus.

 • AUGSTĀKĀ KLASE IK DETAĻĀ UN APDARES NIANSĒ Palielināt
  AUGSTĀKĀ KLASE IK DETAĻĀ UN APDARES NIANSĒ

  Daudzpusīgs un izsmalcināts, ar augstākās klases apdares materiāliem, tas salonā piedāvā jaunus sēdekļus ar mākslīgās ādas un auduma apdari un ādas stūresratu, kas lieliski papildina dinamisko sēdpozīciju. Pelēkā griestu apdare un plašais jumta lūka tikmēr sniedz lielāka plašuma sajūtu. Ar kokpitu, kas orientēts uz vadītāju un izceļas ar ergonomisku komfortu un jaudīgām augstajām tehnoloģijām, šis salons ir perfekta vide.

Iepriekš Tālāk

SAVIENOJAMĪBA
 • KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT BORTA PAKALPOJUMI

  Sazinieties ar apkārtējo pasauli reāllaika režīmā, izmantojot tiešsaistes datus, lai vienmēr būtu informēti un saņemtu atbalstu – piemēram, no tiešsaistes navigācijas ar jaunāko satiksmes situāciju, ko nodrošina Kia Connect pakalpojumi. Pateicoties tiešsaistes balss atpazīšanai, varat izmantot arī balss komandas, lai meklētu konkrētu adresi vai tuvumā esošo interešu punktu (POI).

 • KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI Palielināt
  KIA CONNECT APP PAKALPOJUMI

  Ar Kia Connect lietotni jūs varat attālināti uzzināt, vai jūsu transportlīdzekļa durvis ir aizslēgtas vai kur jūs novietojāt automašīnu. Tas arī ļauj pārbaudīt Ceed iestatījumus, mainīt tos attālināti un piemērot modificētos iestatījumus transportlīdzeklim. Visbeidzot viedtālruņa lietotne ar pēdējās jūdzes navigācijas funkciju var norādīt ceļu, kad pēc auto novietošanas autostāvvietā, līdz galīgajam galamērķim dodaties kājām.

 • DIVI LIELI EKRĀNI Palielināt
  DIVI LIELI EKRĀNI

  Vienkāršs, gaumīgs un momentā nolasāms – 10,25 collu krāsu augstas izšķirtspējas LCD skārienekrāns piedāvā īsākos navigācijas maršrutus un citas svarīgas norādes. Savukārt 12,3 collu digitālais TFT mērinstrumentu panelis nodrošina būtisku informāciju par automobili un braucienu, turklāt kopā ar izvēlēto braukšanas režīmu jūs varat mainīt tā dizainu. Kopā šie ekrāni padara katru braucienu drošāku, patīkamāku un efektīvāku.

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Ļaujiet JBL premium skaņas sistēmai saskaņot jūsu noskaņojumu ar jūsu iecienītākajām dziesmām, atskaņošanas sarakstiem, aplādēm un daudz ko citu. Ar astoņiem 8 skaļruņiem un modernu Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju3, kas uzlabo MP3 kvalitāti un nodrošina augstas izšķirtspējas skaņu, šī patiešām ir izcila audio pieredze.

 • VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI Palielināt
  VIEDTĀLRUŅA BEZVADU LĀDĒTĀJS UN USB UZLĀDES PORTI

  Ja jūsu viedtālruņa baterija ir izlādējusies, braucot4 vienkārši novietojiet tālruni uz bezvadu uzlādes paliktņa, kas atrodas viduskonsoles priekšpusē. Savukārt visiem, kam pa rokai ir uzlādes kabelis, visā salonā, ieskaitot aizmugurējo viduskonsoli, ir pieejami USB uzlādes porti.

Iepriekš Tālāk

TEHNOLOĢIJAS UN DROŠĪBA
 • ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE) Palielināt
  ŠOSEJAS BRAUKŠANAS PALĪGSISTĒMA (HDA) AR NAVIGĀCIJAS ATBALSTĪTU VIEDO KRUĪZA KONTROLI (NSCC-CURVE)

  HDA palīdz saglabāt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un notur jūsu Ceed joslas centrā, braucot pa automaģistrālēm. Vienlaikus tā kontrolē stūrēšanu, paātrinājumu un palēninājumu, kamēr atrodaties joslā. Līkumu funkcija (NSCC-C), ko darbojas kopā ar šo sistēmu, izmanto navigācijas datus, lai atpazītu gaidāmo ceļa līkumu un vajadzības gadījumā samazina braukšanas ātrumu, savukārt, izbraucot līkumu, atjauno iepriekš iestatīto ātrumu.

 • VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO

  SCC5 saglabā jūsu, vadītāja, noteikto ātrumu, un, lai saglabātu drošu distanci, aprēķina priekšējā transportlīdzekļa relatīvo novietojumu un ātrumu, izmantojot priekšējo kameru un priekšējo radaru. Sistēma kontrolē paātrinājumu un palēninājumu, lai nodrošinātu, ka jūsu Kia Ceed apstājas, kad apstājas priekšā braucošais transportlīdzeklis. Kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, jūs arī automātiski sākat braukt.

 • JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS IETURĒŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  LFA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un uzrauga joslu marķējumu vai priekšā braucošo transportlīdzekli, lai nodrošinātu, ka jūsu Ceed paliek joslas centrā. Pieejams visiem modeļiem ar manuālo un DCT pārnesumkārbu.

 • AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA) Palielināt
  AKLO ZONU SADURSMJU NOVĒRŠANAS PALĪGSISTĒMA (BCA)

  BCA sistēma izmanto pie vējstikla uzstādītu kameru un radarus automobiļa aizmugurējos stūros, lai uzraudzītu citu transportlīdzekļu novietojumu jums blakus vai jūsu aklajās zonās. Ja sistēma identificē iespējamu sadursmi ar citiem transportlīdzekļiem, tā aktivizē vizuālos un skaņas signālus, kā arī var automātiski iejaukties, lai noturētu jūs pašreizējā joslā un novērstu iespējamo sadursmi.

 • AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA) Palielināt
  AIZMUGURĒJĀS ŠĶĒRSSATIKSMES SADURSMJU NOVĒRŠANAS SISTĒMA (RCCA)

  Atpakaļgaitā izbraucot no stāvvietas vai iebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā aizmugurējās šķērssatiksmes sadursmju novēršanas sistēma brīdina jūs ar vizuāliem un skaņas signāliem par iespējamo tuvojošos satiksmi jūsu ceļā un vajadzības gadījumā iejaucas, lai izvairītos no iespējamās sadursmes.

 • VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+) Palielināt
  VADĪTĀJA MODRĪBAS BRĪDINĀJUMS (DAW+)

  Sistēma nosaka, vai zaudējat koncentrēšanos, uzraugot stūresratu, paātrinājumu un kopējo brauciena garumu. Ja jūsu uzmanības līmenis šķiet zems, tā brīdina ar vizuāliem un skaņas signāliem. DAW+ ir arī moderna transportlīdzekļa attālināšanās brīdinājuma sistēma, kas brīdinās jūs, ja, piemēram, atrodoties satiksmē, priekšā esošā automašīna uzsāk kustību, bet jūs stāvat uz vietas.

Iepriekš Tālāk

ĪPAŠAS FUNKCIJAS
 • KIA CEED SPORTSWAGON GT-LINE Palielināt
  KIA CEED SPORTSWAGON GT-LINE

  Ja jūs meklējat muskuļotu sniegumu apvienojumā ar sportisku GT līnijas stilu un pietiekami daudz vietas piedzīvojumiem, tad jūs varat izbaudīt prieku ar Ceed Sportswagon GT-line. Gatavojieties sajūsmai-sākot ar jauno sportiskāko aizmugurējā bufera dizainu un priekšējo režģi ar detalizētām detaļām, līdz drosmīgai, augstas specifikācijas salonam ar D veida griezuma stūri, uz ergonomiskiem sēdekļiem uzšūtu GT-line logotipu un daudz ko citu.

 • LIELAS JAUDAS ZEMU IZMEŠU DZINĒJI Palielināt
  LIELAS JAUDAS ZEMU IZMEŠU DZINĒJI

  Benzīna un dīzeļdzinēji nodrošina visu nepieciešamos jaudu un vienlaikus atbilst jaunākajam Euro 6d izmešu standartam. Jauno Ceed var izvēlēties ar Kia jauno Smartstream 1.5 TGDi Mild Hybrid 160 ZS dzinēju ar CVVD tehnoloģiju un zema spiediena izplūdes gāzu recirkulāciju, kas optimizē degvielas patēriņu, motoram esot pieejamam ar 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu.

 • VIENKĀRŠA IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA Palielināt
  VIENKĀRŠA IEKRAUŠANA UN IZKRAUŠANA

  Vai jums ir pilnas rokas? Pateicoties viedajam bagāžas nodalījuma pārsegam, izmantojiet bagāžas nodalījumu bez liekām pūlēm. Paturiet viedo atslēgu kabatā vai somā, un bagāžnieks automātiski atvērsies, kolīdz nonāksiet un paliskiet tiešā tuvumā. Viedā atslēga nodrošina arī ērtu bezatslēgas piekļuvi jūsu Ceed Sportswagon un ļauj iedarbināt dzinēju, vien nospiežot pogu. Grūti iedomāties vēl vieglāku brauciena sākumu.

Iepriekš Tālāk

 • IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU Palielināt
  IZMANTOJIET VIEDĀS ENERĢIJAS PALĪDZĪBU

  Atjautīgi apvienojot Smartstream Turbo benzīna motoru vai dīzeļdzinēju ar 48 voltu litija jonu akumulatoru, Kia Ceed vieglā hibrīda sistēma var samazināt degvielas patēriņu un automobiļa izmešu līmeni. Turklāt integrētā “e-sistēma” atgūst kinētisko enerģiju palēnināšanās laikā, lai nodrošinātu papildu griezes momenta paātrinoties.

 • STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA Palielināt
  STARTĒŠANA, GRIEZES MOMENTA PALĪGSISTĒMA, KREISĒŠANA

  Motoru iedarbina “e-sistēma”, nodrošinot ātru un vienmērīgu kustības uzsākšanu. Paātrinājuma laikā vai braucot kalnup, “e-sistēma” nodrošina papildu griezes momentu, enerģiju ņemot no akumulatora. Braucot ar konstantu ātrumu, iekšdedzes dzinējs daļēji uzlādē akumulatoru, ja uzlādes līmenis ir zems.

 • PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT Palielināt
  PIEKRIST, UZLĀDĒT, APSTĀTIES UN SĀKT

  Modeļos ar iMT6, autovadītājam paceļot kāju no akseleratora pedāļa un ļaujot automašīnai ripot, dzinējs izslēdzas, un tādā veidā tiek taupīta degviela. Palēninoties vai bremzējot, transportlīdzekļa kustības radītā enerģija uzlādē akumulatoru. Palēninoties līdz auto apstājas, iekšdedzes dzinējs automātiski izslēdzas, lai taupītu degvielu.

Iepriekš Tālāk

 • Partneris, uz kuru varat paļauties

  Pilnīgi jaunais Kia CEED ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

B (1,0 T-GDI, 1,5 T-GDI)

 15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

20 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,0 T-GDI, 100 ZSLX PlusManuālā5,3-6,4121-14622 040
1,5 T-GDI, 140 ZSLX PlusManuālā5,7-6,3128-14223 040
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTLX PlusAutomātiskā5,8-6,3131-14324 540
1,5 T-GDI, 140 ZSEXManuālā5,7-6,3128-14225 540
1,5 T-GDI, 140 ZS 7DCTEXAutomātiskā5,8-6,3131-14327 040