Kia, Austrālijas atklātā čempionāta tenisā ģenerālsponsors

Kopš pasākuma pirmās sponsorēšanas 2002. gadā Kia ir piedalījies čempionātā kā ģenerālsponsors, veicinot un atbalstot šī turnīra norisi. Kopš pirmās sponsorēšanas dienas Kia Austrālijas Tenisa organizācijai katru gadu piešķir vairāk nekā 100 jaunus Kia automobiļus, tādējādi nodrošinot pasaules tenisa ranga līderiem, VIP personām, amatpersonām un plašsaziņas līdzekļiem neaizmirstamu un ērtu dalību čempionātā.

Kia zīmola vēstnesis – Rafaels Nadals

Kia Motors Corporation zīmola globālā vēstneša loma kopš 2006. gada ir piešķirta jaunajai spāņu tenisa sensācijai – Rafaelam Nadalam. Nadals un Kia ir apvienojušies, lai visā pasaulē popularizētu Kia zīmola devīzi – „Spēja pārsteigt”.

 

Oficiālais auto partneris no 2007. līdz 2022. gadam

Kia ir FIFA (Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas) partneris un FIFA oficiālais auto partneris, kas asociācijas un tās organizēto pasākumu vajadzībām piešķir oficiālos automobiļus no Kia plašā modeļu klāsta un ar dažādu mārketinga pasākumu un stadionā izvietotu reklāmas stendu palīdzību veicina zīmola atpazīstamību.

KiaUEFA EURO sponsors

UEFA European Football Championship™ (UEFA EURO) ir lielākās futbola sacensības Eiropā. No 2006. līdz pat 2017. gadam Kia Motors Corporation ir bijis viens no UEFA (Union des Associations Europeennes de Football) prestižajiem globālajiem EUROTOP partneriem.

 

Kia un autosports

Kia Motors Europe šobrīd neatbalsta nevienu no lielākajām autosacīkšu sērijām, piemēram, WTCC, TCR, WRC vai Rally Cross, un nenodrošina to sacīkšu automobiļu izstrādi, sponsorēšanu vai mārketinga/sabiedrisko attiecību pasākumus. Tomēr ir vairāki vietēja mēroga nacionālie autosporta pasākumi, piemēram, Polijas Lotos sacensības. Kia Lotos Race ir Kia Motors Polska organizēts autosacīkšu čempionāts, kas norisinās kopš 2006. gada, un šajās sacīkstēs īpaši izvēlēti dalībnieki savā starpā sacenšas, braucot ar profesionāli uzlabotiem Kia Picanto automobiļiem. Kia Lotos Race ir paredzēts jauniem sacīkšu braucējiem, ļaujot tiem spert pirmo soli autosacīkšu pasaulē – tagad arī starptautiskā līmenī! Plašāku informāciju skatiet vietnē www.kialotosrace.pl.