Mazlietots Kia Cee`d SW  ar ražotāja garantiju par pievilcīgu cenu 10900 € 9900€
Līzinga maksājums 99 € mēnesī

Ietilpīgais Kia Cee`d SW universālis ar noderīgu LX Plus aprīkojumu un ekonomisko 1.0 T-GDI turbomotoru ir racionāla un īpaši izdevīga izvēle, turklāt jūs braucat pilnīgā mierā, pateicoties Kia ražotāja 7 gadu garantijai*.

Kia Cee`d SW 1.0 T-GDI LX Plus 

+ Aukstā laika pakete (elektriski apsildāmi priekšējie sēdekļi un stūre) + LED dienas gaitas lukturi + Gaisa kondicionieris  + Jumta reliņi  + Ietilpīgs bagāžas nodalījums  + Tonēti logi + Kruīza kontrole ... Šī ir tikai neliela daļa no LX Plus aprīkojuma. ​ * Piedāvājumā mums ir vairāki automobiļi, tādēļ par Kia ražotāja garantijas spēkā esamību katram konkrētajam mazlietotajam auto uzzināsiet, jautājot mūsu tirdzniecības konsultantiem.

Īpašā piedāvājuma cenā iekļauti: + Vieglmetāla diski + Ziemas un Vasaras riepas!​ 
Vai vēlaties uzzināt vairāk? Jautājiet mums vairāk informāciju vai nāciet uz testa braucienu!

Ikvienam, kurš meklē lietotu auto,  piedāvājam to atrast pie mums:   + Pārbaudīti autorizētā dīlera servisa centrā  + Neliels nobraukums  + Speciālas cenas  + Līzinga iespējas  + Testa brauciens  + Tehniskā palīdzība uz ceļa  Spēkā esoša ražotāja garantija līdz 6 gadi!

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt klientiem apkalpošanu un servisu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Izmantojot mūsu meklēšanas rīku, ērti un viegli būs atrast ne tikai jūsu vēlamo automašīnu, bet arī saprast iegādes un līzinga nosacījumus, ja auto iegādi vēlaties veikt uz nomaksu.


* Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija, kas ir tālāk nododama jaunajam īpašniekam. Līzinga maksājuma piemēra aprēķinam: pirmā iemaksa 10%, 5 gadi, atlikusī vērtība 35%, procentu likme 2,5%.  Piemērs ir informatīvs, precīzi nosacījumi tiks piedāvāti pēc maksātspējas izvērtēšanas. Attēliem ir ilustratīva nozīmē un tie var saturēt aprīkojumu, kas neietilpst LX Plus modeļos.