Mēs, Forum Auto - Kia oficiālais pārstāvis Latvijā, jūsu mobilitātes nodrošināšanas nolūkā, turpinām sniegt ierastos pakalpojumus: 
► jaunu un lietotu auto tirdzniecību 
► nodrošinām autoservisa pakalpojumus 
► kā arī finansēšanas un apdrošināšanas pakalpojumus - 
taču pēc iespējas vairāk izmantojot komunikāciju un saskarsmi bez tieša kontakta vai stingri ievērojot nepieciešamos preventīvos pasākumus.

  

Mēs, lūdzam visiem apmeklētājiem un klientiem – nevilcinieties pārorganizēt klātienes tikšanās uz attālinātām. Ja esat bijuši ārvalstīs vai ir kaut mazākās aizdomas, ka esat bijuši saskarsmē ar inficētu personu, lūdzam būt atbildīgiem, plānoto apmeklējumu pārceļot uz vēlāku laiku, kad vairs nepastāv riski turpināt vīrusa izplatību, inficējot citus! 

Uz doto brīdi plānojam turpināt darbu tik ilgi, kamēr nebūs izziņots ārkārtas aizliegums, bet izprotot valstī pieņemtos drošības pasākumus, Forum Auto autocentram uz laiku ir mainīts darba laiks. Viens no mūsu šī brīža būtiskākajiem uzdevumiem ir katram personīgi samazināt iespējas inficēties vai saslimt ar koronavīrusu Covid-19, lai, pasargājot sevi, mēs pasargātu arī apkārtējos. 

Mēs esam jums līdzās zvana attālumā (+371) 67 320 044, bet ārpus darba laika, lūdzam, atstāt ziņojumu mājaslapā vai sazināties uz e-pastu: info@forumauto.lv - mēs nodrošināsim maksimāli efektīvu saziņu un mēģināsim rast iespēju pakalpojumu izpildei arī tad, ja klientam nav iespējas ierasties pie mums. Kopā mums izdosies!

Ar pilnu nopietnību izturamies pret radušos situāciju un esam veikuši piesardzības pasākumus, kas pasargās mūs pašus un jūs mūsu klientus. Samazināsim tiešus kontaktus, sazināsimies vairāk pa tālruni un e-pastu, tiekoties klātienē ievērosim distanci. Lielāko daļu darbību mēs varam nodrošināt attālināti. Tiešsaistē Jūs varat izvēlēties modeli un ar konfiguratora palīdzību komplektēt automašīnas pēc savām vēlmēm un vajadzībām, kā arī pieprasīt cenu piedāvājumu. Piedāvājam iespēju veikt testa braucienu Jums pieņemamā veidā.  Mūsu noliktavā populārākajiem Kia modeļiem ir plaša izvēle, tāpēc piegādāt automašīnas ir iespējams arī pašreizējās situācijas laikā. Automašīnas reģistrācijas CSDD tiek veikta Jūsu vietā šobrīd arī attālināti.

Šajā izaicinājumu laikā, lai ievērotu vispārējos epidemioloģijas drošības ieteikumus - īpaši sociālo distancēšanos, vienlaikus saglabājot savu mobilitāti, viens no drošākajiem pārvietošanās veidiem ir personīgais automobilis. Šis laiks iespējams ir īstais brīdis apsvērt ekonomiski izdevīgāka auto iegādi vai maiņu uz mazlietotu.

 Aicinām ieskatīties mūsu piedāvājumā:

NOLIKTAVĀ PIEEJAMIE KIA AUTOMOBIĻI MAZLIETOTI AUTOMOBIĻI

Savukārt esošajam automobilim neaizmirstiet pievērst vislielāko rūpību - dezinficējiet visas virsmas, kurām pieskaraties pirms un pēc brauciena!  Ieteicams regulāri dezinficēt automašīnas virsmas ar vismaz 70% spirtu saturošu šķīdumu, kas būs efektīvs pret koronavīrusu un izopropilspirts nekaitēs Jūsu automašīnas virsmām. Tās jānoslauka viegli, neberzējot, lai neciestu materiāla krāsa. Mikrošķiedras lupatiņas ir ideāli piemērotas visu virsmu tīrīšanai un visām tīrīšanas metodēm.

Mēs rūpīgi sekojam līdz notikumiem saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī un aicinām to darīt arī jums ŠEIT