XCEED DIZAINS
ĀRIENE XCEED
 • PRIEKŠDAĻAS DIZAINS Palielināt
  PRIEKŠDAĻAS DIZAINS

  Pilnīgs stils. Izstrādāts autovadītājiem, kuri dzīvo, lai sastaptos ar nākamo piedzīvojumu – jaunā Kia XCeed krosovera stils un rotaļīgā personība Jums sniedz jaunu iepriecinājumu, lai brauktu tā, kā Jūs nekad agrāk nespējāt iedomāties.

 • Z FORMAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI UN MIGLAS LUKTURI Palielināt
  Z FORMAS LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI UN MIGLAS LUKTURI

  Kia XCeed priekšdaļas dizains, kas ir ieguvis pilnīgi jaunu izskatu, iemieso unikālu Z formas priekšējo lukturu dizainu un ledus kubiņa formas LED lukturi mazliet šķautņainākā formā, ko papildina satriecošie miglas lukturi sānos. 

 • SUV REŽĢA UZLIKA Palielināt
  SUV REŽĢA UZLIKA

  Atšķirīgs piesitiens katrā dizaina detaļā: Sniedzot mazliet papildu slaiduma un sportiskās klases, pamanāmais SUV priekšējā režģa uzlikas stils piešķir attālināti atlētisku eleganci, par ko nav nepieciešams skaļi runāt.

 • PRIEKŠĒJAIS REŽĢIS Palielināt
  PRIEKŠĒJAIS REŽĢIS

  Jo tuvāk pienākat priekšdaļas dizaina jaunajai un drosmīgajai formai, jo aizraujošāka tā kļūst. Detaļas ietver horizontālo gaisa lāpstiņas formu, kas nodrošina lielāku gaisa pieplūdi no apakšas. Un izsmalcinātu satīna hromētu apakšējo aizsargplāksni, kas papildina izvirzīto un pašpārliecināto režģi.

 • 18 Palielināt
  18" DIVU TOŅU VIEGLMETĀLA DISKI AR DIMANTA KRĀSAS MALIŅU

  Izstrādāti, lai piesaistītu uzmanību, šie diski ideāli pieguļ Kia XCeed satriecošajām SUV tipa riteņu arkām un ar pieticību nemaz neizceļas, pilnībā norādot, ka šis ir drosmīgs krosovers, kuram ir savas atšķirības. 

 • AIZMUGURĒJĀS DAĻAS DIZAINS Palielināt
  AIZMUGURĒJĀS DAĻAS DIZAINS

  Progresīva domāšana pat aizmugurē. XCeed uzmanību piesaistošais dizains ar sportiskajiem neliela leņķa izmēriem un atšķirīgu aizmugurējo bamperi liks Jūsu sirdij pukstēt straujāk, tiklīdz to ieraudzīsiet.

 • LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI AR VIRKNI GAISMAS RĀDĪTĀJU Palielināt
  LED AIZMUGURĒJIE LUKTURI AR VIRKNI GAISMAS RĀDĪTĀJU

  Akcentējot skaidri horizontālās līnijas, kas virzās pāri aizmugurējām durvīm, šīm jaunizveidotajām aizmugurējām gaismām tiek dota jauda un pārliecība - kā arī plāns, ļoti tehnisks LED gaismas signāls, kas, skatoties no noteiktiem leņķiem, šķietami virzās uz priekšu Kia XCeed plecos.

 • DUBULTAIS IZPŪTĒJS AR SUDRABA KRĀSAS DIFUZORU UN SPORTISKS AIZMUGURES DAĻAS DIZAINS Palielināt
  DUBULTAIS IZPŪTĒJS AR SUDRABA KRĀSAS DIFUZORU UN SPORTISKS AIZMUGURES DAĻAS DIZAINS

  Vērotāja acīs ir redzams prieks – un Kia XCeed ikoniskais aizmugures daļas stils neliek vilties. Dubultais izpūtējs piešķir iepriecinājuma sajūtu, kas attiecināma uz visu aizmugurējās daļas dizaina DNS un sagatavo Jūs aizraujošam braucienam.

 • JUMTA RELIŅI Palielināt
  JUMTA RELIŅI

  Atbalsojot riteņa arku, sānu sliekšņu apšuvumu un aizmugurējā bampera metāliskos aizsargus, sudraba krāsas jumta reliņus nav iespējams ignorēt – tie piešķir Kia XCeed skarbāku SUV stila akcentu. Jums atliek tikai piespiest piedzīvojumu slēdzi un ļaut Kia XCeed izvingrināt muskuļus.

Iepriekš Tālāk

XCEED SALONS
 • SALONS Palielināt
  SALONS

  Iesēdieties un sajūtiet prieku. Kia XCeed high-tech stila autovadītāja kabīne apvieno pārmodernu un negodbijīgu stilu ar bezkompromisa izsmalcinātību, ietilpību un daudzpusīgumu. Ērtāk iziet no savas komforta zonas nav iespējams.

 • 10,25'' NAVIGĀCIJAS SISTĒMA AR UVO CONNECT Palielināt
  10,25'' NAVIGĀCIJAS SISTĒMA AR UVO CONNECT

  Uz nākamo galamērķi vai piedzīvojumu vienmēr dodieties pa taisnāko ceļu – izmantojot viengabala 10,25” skārienjūtīgo ekrānu ar navigāciju – modernu funkciju komplektu, kas izstrādātas, lai uzlabotu Jūsu vispārīgos braukšanas iespaidus.

 • PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3'' INSTRUMENTU PANELIS Palielināt
  PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3'' INSTRUMENTU PANELIS

  Paplašina stila un būtības robežas: Kad esat pie stūres, pilnībā digitālais autovadītāja instrumentu panelis sniedz informāciju ar skaidrāku attēlu nekā jebkad – pateicoties tā lielajam augstas izšķirtspējas 1920x720 pikseļu displejam.

 • JAUNS SĒDEKĻU DIZAINS AR DZELTENĀM ŠUVĒM Palielināt
  JAUNS SĒDEKĻU DIZAINS AR DZELTENĀM ŠUVĒM

  Vēl mazliet jautrības un aizrautības, uz ko tiekties: Izsmalcināti sēdekļi ar jaunu iespēju tikt pie dzeltenām šuvēm un vienreizēju šūnu rakstu. To papildina dzelteni instrumentu paneļa akcenti un dzeltens durvju tapsējums.

Iepriekš Tālāk

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Ar astoņiem skaļruņiem, kas ideāli pielāgoti tieši Kia XCeed autovadītāja kabīnei, lai sniegtu skaidru, strukturētu skaņu, JBL Premium skaņas sistēma ir aprīkota ar modernizēto Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju, lai iegūtu augstas izšķirtspējas skaņu.

 • BEZVADU TĀLRUŅA UZLĀDES IERĪCE Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA UZLĀDES IERĪCE

  Izbaudiet ērtu bezvadu uzlādi – vienkārši braucot novietojot savu savietojamo viedtālruni uz viduskonsoles uzlādes ierīces. Tā Jums pat signalizē, ja ierīce ir atstāta uz uzlādes ierīces, kad kāpjat laukā no sava Kia XCeed.

 • ANDROID AUTO™ & APPLE CARPLAY™ Palielināt
  ANDROID AUTO™ & APPLE CARPLAY™

  Izbaudiet piekļuvi sava tālruņa lietotnēm un funkcijām, izmantojot automobiļa informācijas un izklaides sistēmu – tajā skaitā navigāciju, ar balsi vadāmus brīvroku zvanus un īsziņu sūtīšanu, mūzikas straumēšanu un ne tikai.

 • PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3 Palielināt
  PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3" INSTRUMENTU PANELIS

  Vienmēr informēts reālā laikā: Šis viengabala displejs ietver digitālās ciparnīcas ar ļoti skaidru attēlu, kur ir redzams automobiļa kustības ātrums un motora apgriezienu skaits. Tam klāt vēl soli pa solim navigācijas norādes, audio informācija, tālruņa zvani un kontaktpersonas, sīkāka informācija par braucienu, ar automobiļa diagnostiku saistīti brīdinājumi un iznirstošie paziņojumi.

 • VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS (AR 40:20:40 SALIEKAMAJIEM SĒDEKĻIEM) Palielināt
  VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS (AR 40:20:40 SALIEKAMAJIEM SĒDEKĻIEM)

  Piekraujiet savu 426 litru bagāžas nodalījumu bez problēmām, tā atvēršanai neizmantojot rokas. Bagāžas nodalījuma durvis automātiski atveras, tiklīdz tuvumā uztver Jūsu viedo atslēgu – tādējādi varat ievietot bagāžas nodalījumā savu bagāžu vai pirkumus, nemeklējot atslēgas un nebalansējot uz vienas kājas.

 • APSILDĀMIE UN VENTILĒJAMIE SĒDEKĻI Palielināt
  APSILDĀMIE UN VENTILĒJAMIE SĒDEKĻI

  Komforts visu gadu, lai kāds ārā būtu laiks: Aukstās dienās priekšējos un aizmugurējos sēdekļus var apsildīt. Bet karstās vasaras dienās priekšējos ādas sēdekļus var arī ventilēt, lai sniegtu vēsumu.

 • BRAUKŠANAS FUNKCIJAS REŽĪMA IZVĒLE Palielināt
  BRAUKŠANAS FUNKCIJAS REŽĪMA IZVĒLE

  Izstrādāta, lai paceltu Jūsu braukšanas prieku nākamajā līmenī. Funkcija Braukšanas režīma izvēle paaugstina braukšanas dinamiku, no tukšgaitas nodrošinot uzlabotu droseles reakciju un paātrinājumu, kā arī optimizējot stūrēšanas efektivitāti.

Iepriekš Tālāk

FUNKCIJAS
 • VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO (SCC WITH S&G) Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO (SCC WITH S&G)

  Brauciet pa ceļu vienmērīgi un droši – izmantojot šo inteliģento sistēmu, kas regulē Jūsu ātrumu un distanci līdz priekšā braucošajam automobilim, sniedzot Jums atbalstu, automātiski nodrošinot paātrinājumu un bremzējot.

 • AKLĀ PUNKTA SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BCW) Palielināt
  AKLĀ PUNKTA SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BCW)

  Šajā BCW sistēmā tiek izmantoti sensori, kas uzrauga automobiļa sānus un aizmugurējo daļu un ar vizuāliem brīdinājumiem informē Jūs par transporta līdzekļiem aklajā punktā, padarot joslu maiņu vieglāku un drošāku.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA)

  Šī LKA tehnoloģija brīdina Jūs, ja kādreiz nejauši sākat virzīties laukā no savas joslas, nerādot pagrieziena signālus, un palīdz iestūrēt atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

 • PAR VADĪTĀJA UZMANĪBAS PAZEMINĀŠANOS BRĪDINOŠA SISTĒMA (DAW) Palielināt
  PAR VADĪTĀJA UZMANĪBAS PAZEMINĀŠANOS BRĪDINOŠA SISTĒMA (DAW)

  Šī sistēma uzrauga braukšanas paradumus un nosaka, vai jūs nezaudējat koncentrēšanos pie stūres. Ja parādās noguruma vai neuzmanības pazīmes, tā dod skaņas signālu un parāda brīdinājuma simbolu mudinot jūs atpūsties.

 • FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA) Palielināt
  FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA)

  FCA sistēma spēj pamanīt potenciālus sadursmes draudus ar citu transportlīdzekli, gājēju vai šķērsli, brīdina Jūs un pat aktivizē bremzes ar maksimālu spēku, lai apturētu automobili vai līdz minimumam samazinātu kaitējumu.

 • ATPAKAĻSKATA MONITORS AR DINAMISKO PARKOŠANĀS NORĀŽU SISTĒMU (RVM) Palielināt
  ATPAKAĻSKATA MONITORS AR DINAMISKO PARKOŠANĀS NORĀŽU SISTĒMU (RVM)

  Lai vienmēr būtu pilns attēls, atpakaļgaitā iebraucot stāvvietā – izmantojot atpakaļskata funkciju un dinamiskās vadlīnijas uz multimediju sistēmas ekrāna, lai palīdzētu iebraukt paredzētajā vietā.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  Šī sistēma ir milzu solis uz priekšu pusautomātiskas braukšanas virzienā. Tā kontrolē paātrinājumu, bremzēšanu un stūrēšanu atkarībā no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem – padarot braukšanu sastrēgumos vieglāku un drošāku.

 • TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Sāciet ieraudzīt viedāk: Tālo gaismu palīgsistēma automātiski pielāgo Jūsu priekšējo gaismu diapazonu atbilstoši citiem automobiļiem un ceļa apstākļiem, nodrošinot Jums vislabāko iespējamo redzamību, lai braukšana naktī būtu drošāka.

 • PERPENDIKULĀRĀS SATIKSMES SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (RCCW) Palielināt
  PERPENDIKULĀRĀS SATIKSMES SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (RCCW)

  Ik reizi, kad atpakaļgaitā braucat laukā no stāvvietas vai piebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā perpendikulārās satiksmes sadursmes brīdinājuma sistēma brīdinās Jūs par potenciālu satiksmes plūsmu, kas var šķērsot Jūsu kustības trajektoriju.

 • PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA (PA) Palielināt
  PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA (PA)

  Šī sistēma auto novietošanu padara vieglāku nekā jebkad. Tajā tiek izmantoti priekšējie, sānu un aizmugurējie sensori, lai palīdzētu Jums novietot auto paralēli brauktuvei, ieslīpi vai perpendikulāri pret to. Viss, kas Jums jādara – jāstrādā ar bremžu un gāzes pedāli un jāpārslēdz pārnesumi.

 • INTELIĢENTĀ ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (ISLW) Palielināt
  INTELIĢENTĀ ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (ISLW)

  Izmantojot ISLW, pastāvīgi ievērot ātruma ierobežojumus ir vieglāk nekā jebkad. Tajā tiek izmantota iebūvēta kamera, kas Jūsu vietā nolasa ceļazīmes un skaidri attēlo informāciju uz navigācijas ekrāna un informācijas panelī.

Iepriekš Tālāk

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia XCeed īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

B (1,4 T-GDI, 1,6 T-GDI)

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

D

20 000 KМ/ 24 MĒNEŠI

 

Modelis Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,5 T-GDI LX PlusManuālā6,017-6,399135,9-144,821 990
1,5 T-GDI LX Plus 7DCTAutomātiskā6,151-6,375141 (139,2-144,2)23 490
1,5 T-GDI EXManuālā6,017-6,399135,9-144,824 840
1,5 T-GDI EX 7DCTAutomātiskā6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)26 340
1,6 T-GDI EX 7DCTAutomātiskā7,117160,827 340
1,5 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomātiskā6,2 (6,151-6,375)141 (139,2-144,2)28 990
1,6 T-GDI EX Comfort Pack 7DCTAutomātiskā7,117160,829 990
1,5 T-GDI TX 7DCTAutomātiskā6,151-6,375142 (139,2-144,2)31 590
1,6 T-GDI TX 7DCTAutomātiskā7,117160,832 590
Dimension image
Dimension image