Kā lādējamais hibrīda auto darbojās?

Lādējamais hibrīda elektriskais transportlīdzeklis (PHEV) darbojas līdzīgi pašlādējošam hibrīdam - ir benzīna motors, kas apvienots ar elektromotoru un akumulatoru. Lādējamā hibrīdā akumulators ir daudz lielāks nekā pašlādējošā hibrīdā. Tas nozīmē, ka automašīna tikai ar akumulatora enerģiju var nobraukt aptuveni 50 km - vairāk nekā pietiekami vidējam ikdienas braucienam, bet var arī izmantot benzīna motoru garākiem braucieniem.

Tāpat kā pašlādējošam hibrīdam, akumulatoru var uzlādēt braukšanas laikā, taču, lai pilnībā izmantotu, jums tas būs jāpievieno uzlādei. PHEV uzlādei vajadzētu būt mazākai par trim stundām. Salieciet to visu kopā un varēsiet baudīt zemu izmaksu braucienu. Braukšana ar elektrisko piedziņu un izmantojot benzīna motoru tiem retajiem tālajiem braucieniem. Perfekti!

 

Kādi ir ieguvumi no lādējamā hibrīda auto?

 

ELASTĪBA

Ja neesat gatavs pilnībā pāriet uz elektrību, tad hibrīda auto ar uzlādi ir ideāls kompromiss. Jūs nobraucat apmēram 50 km ar elektrisko vadīšanu, kam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam lielākajai daļai braucienu, taču vienmēr būs benzīna motors, ja plānojat garāku braucienu.

 

NULLE CO2 IZMEŠI

Lielākoties braucat ar akumulatora enerģiju, kas ir īpaši noderīgi, lai uzlabotu gaisa kvalitāti pilsētās.

 

LĒTI, LAI BRAUKTU

Elektroenerģija ir daudz lētāka nekā benzīns vai dīzeļdegviela, tāpēc, braucot ar akumulatora enerģiju, jūsu ceļojums var maksāt mazāk par trešdaļu no tā, ko tas maksātu automašīnai, kas darbojas ar iekšdedzes dzinēju

 

UZLĀDĒ MĀJĀS

Mājas uzlāde ir būtiska problēma. Iedomājietiess, kā katru dienu pamostaties, zinot, ka jums ir 50 km liels attālums. Pat ja jums ir maz degvielas, jūs zināt, ka jums būs daudz iespēju nokļūt degvielas uzpildes stacijā. Dodoties mājās, vienkārši pievienojiet kontaktdakšu, un jūsu automašīna rūpējas par pārējo.

 

RELAKSĒTA BRAUKŠANA

Braucot ar akumulatora enerģiju, PHEV auto iekšpusē ir neticami kluss, nodrošinot mierīgu atmosfēru. Arī braukšana ir vienkārša, jo elektromotori rada maksimālu griezes momentu visos apgriezienos, tāpēc paātrinājums ir tūlītējs.

 

PILNĪGI JAUNS XCEED LĀDĒJAMS HIBRĪDS
 • IEPAZĪSTIETIES AR MŪSDIENU HIBRĪDU Palielināt
  IEPAZĪSTIETIES AR MŪSDIENU HIBRĪDU

  Bremzējot un braucot reģeneratīvi, tiek iegūta kinētiskā enerģija, kas uzlādē akumulatoru. Sistēmas rādītājs analizē jūsu maršrutu, lai darītu jums zināmu, kad noņemt kāju no pedāļa.

 • UZLĀDES STATUSS: VIEGLI Palielināt
  UZLĀDES STATUSS: VIEGLI

  Izbaudiet ērtas uzlādes ērtības no sadzīves rozetes vai publiskās uzlādes stacijas. Maiņstrāvas uzlādes stacijā akumulatoru (līdz 100%) var uzlādēt aptuveni 2 stundās un 15 minūtēs. Viegli pamanāmi no transportlīdzekļa ārpuses ir 3 LED indikatori paneļa vidū, kuri norāda uzlādes stāvokli un akumulatora uzlādes līmeni.

 • ATKLĀJIET TĪRĪBAS SPĒKU Palielināt
  ATKLĀJIET TĪRĪBAS SPĒKU

  Kia pirmais Eiropā iebūvētais lādējamais hibrīda piedziņas dzinējs apvieno 8,9 kWh akumulatoru, 44,5 kW elektromotoru un 1,6 GDI motoru ar sešpakāpju dubultā sajūga automātisko transmisiju. Jauda ir iespaidīga: 141 zs ar ātrumu 0–100 km / h paātrinājums 11 sekundēs. Un lielāko daļu ikdienas brauciena jūs varat veikt tikai ar elektrību.

Iepriekš Tālāk

 • JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA Palielināt
  JBL PREMIUM SKAŅAS SISTĒMA

  Ar astoņiem skaļruņiem, kas ideāli pielāgoti tieši Kia XCeed PHEV autovadītāja kabīnei, lai sniegtu skaidru, strukturētu skaņu, JBL Premium skaņas sistēma ir aprīkota ar modernizēto Clari-FiTM mūzikas atjaunošanas tehnoloģiju, lai iegūtu augstas izšķirtspējas skaņu.

 • BEZVADU TĀLRUŅA UZLĀDES IERĪCE Palielināt
  BEZVADU TĀLRUŅA UZLĀDES IERĪCE

  Izbaudiet ērtu bezvadu uzlādi – vienkārši braucot novietojot savu savietojamo viedtālruni uz viduskonsoles uzlādes ierīces. Tā Jums pat signalizē, ja ierīce ir atstāta uz uzlādes ierīces, kad kāpjat laukā no sava Kia XCeed PHEV.

 • ANDROID AUTO™ & APPLE CARPLAY™ Palielināt
  ANDROID AUTO™ & APPLE CARPLAY™

  Izbaudiet piekļuvi sava tālruņa lietotnēm un funkcijām, izmantojot automobiļa informācijas un izklaides sistēmu – tajā skaitā navigāciju, ar balsi vadāmus brīvroku zvanus un īsziņu sūtīšanu, mūzikas straumēšanu un ne tikai.

 • PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3 Palielināt
  PILNĪBĀ DIGITĀLS 12,3" INSTRUMENTU PANELIS

  Vienmēr informēts reālā laikā: Šis viengabala displejs ietver digitālās ciparnīcas ar ļoti skaidru attēlu, kur ir redzams automobiļa kustības ātrums un motora apgriezienu skaits. Tam klāt vēl soli pa solim navigācijas norādes, audio informācija, tālruņa zvani un kontaktpersonas, sīkāka informācija par braucienu, ar automobiļa diagnostiku saistīti brīdinājumi un iznirstošie paziņojumi.

 • VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS (AR 40:20:40 SALIEKAMAJIEM SĒDEKĻIEM) Palielināt
  VIEDĀS BAGĀŽAS NODALĪJUMA DURVIS (AR 40:20:40 SALIEKAMAJIEM SĒDEKĻIEM)

  Piekraujiet savu 426 litru bagāžas nodalījumu bez problēmām, tā atvēršanai neizmantojot rokas. Bagāžas nodalījuma durvis automātiski atveras, tiklīdz tuvumā uztver Jūsu viedo atslēgu – tādējādi varat ievietot bagāžas nodalījumā savu bagāžu vai pirkumus, nemeklējot atslēgas un nebalansējot uz vienas kājas.

 • APSILDĀMIE UN VENTILĒJAMIE SĒDEKĻI Palielināt
  APSILDĀMIE UN VENTILĒJAMIE SĒDEKĻI

  Komforts visu gadu, lai kāds ārā būtu laiks: Aukstās dienās priekšējos un aizmugurējos sēdekļus var apsildīt. Bet karstās vasaras dienās priekšējos ādas sēdekļus var arī ventilēt, lai sniegtu vēsumu.

 • BRAUKŠANAS FUNKCIJAS REŽĪMA IZVĒLE Palielināt
  BRAUKŠANAS FUNKCIJAS REŽĪMA IZVĒLE

  Izstrādāta, lai paceltu Jūsu braukšanas prieku nākamajā līmenī. Funkcija Braukšanas režīma izvēle paaugstina braukšanas dinamiku, no tukšgaitas nodrošinot uzlabotu droseles reakciju un paātrinājumu, kā arī optimizējot stūrēšanas efektivitāti.

Iepriekš Tālāk

FUNKCIJAS
 • VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO (SCC WITH S&G) Palielināt
  VIEDĀ KRUĪZA KONTROLE AR STOP & GO (SCC WITH S&G)

  Brauciet pa ceļu vienmērīgi un droši – izmantojot šo inteliģento sistēmu, kas regulē Jūsu ātrumu un distanci līdz priekšā braucošajam automobilim, sniedzot Jums atbalstu, automātiski nodrošinot paātrinājumu un bremzējot.

 • AKLĀ PUNKTA SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BCW) Palielināt
  AKLĀ PUNKTA SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (BCW)

  Šajā BCW sistēmā tiek izmantoti sensori, kas uzrauga automobiļa sānus un aizmugurējo daļu un ar vizuāliem brīdinājumiem informē Jūs par transporta līdzekļiem aklajā punktā, padarot joslu maiņu vieglāku un drošāku.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LKA)

  Šī LKA tehnoloģija brīdina Jūs, ja kādreiz nejauši sākat virzīties laukā no savas joslas, nerādot pagrieziena signālus, un palīdz iestūrēt atpakaļ sākotnējā pozīcijā.

 • PAR VADĪTĀJA UZMANĪBAS PAZEMINĀŠANOS BRĪDINOŠA SISTĒMA (DAW) Palielināt
  PAR VADĪTĀJA UZMANĪBAS PAZEMINĀŠANOS BRĪDINOŠA SISTĒMA (DAW)

  Šī sistēma uzrauga braukšanas paradumus un nosaka, vai jūs nezaudējat koncentrēšanos pie stūres. Ja parādās noguruma vai neuzmanības pazīmes, tā dod skaņas signālu un parāda brīdinājuma simbolu mudinot jūs atpūsties.

 • FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA) Palielināt
  FRONTĀLĀS SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (FCA)

  FCA sistēma spēj pamanīt potenciālus sadursmes draudus ar citu transportlīdzekli, gājēju vai šķērsli, brīdina Jūs un pat aktivizē bremzes ar maksimālu spēku, lai apturētu automobili vai līdz minimumam samazinātu kaitējumu.

 • ATPAKAĻSKATA MONITORS AR DINAMISKO PARKOŠANĀS NORĀŽU SISTĒMU (RVM) Palielināt
  ATPAKAĻSKATA MONITORS AR DINAMISKO PARKOŠANĀS NORĀŽU SISTĒMU (RVM)

  Lai vienmēr būtu pilns attēls, atpakaļgaitā iebraucot stāvvietā – izmantojot atpakaļskata funkciju un dinamiskās vadlīnijas uz multimediju sistēmas ekrāna, lai palīdzētu iebraukt paredzētajā vietā.

 • JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA) Palielināt
  JOSLAS SAGLABĀŠANAS PALĪGSISTĒMA (LFA)

  Šī sistēma ir milzu solis uz priekšu pusautomātiskas braukšanas virzienā. Tā kontrolē paātrinājumu, bremzēšanu un stūrēšanu atkarībā no priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem – padarot braukšanu sastrēgumos vieglāku un drošāku.

 • TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA) Palielināt
  TĀLO GAISMU PALĪGSISTĒMA (HBA)

  Sāciet ieraudzīt viedāk: Tālo gaismu palīgsistēma automātiski pielāgo Jūsu priekšējo gaismu diapazonu atbilstoši citiem automobiļiem un ceļa apstākļiem, nodrošinot Jums vislabāko iespējamo redzamību, lai braukšana naktī būtu drošāka.

 • PERPENDIKULĀRĀS SATIKSMES SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (RCCW) Palielināt
  PERPENDIKULĀRĀS SATIKSMES SADURSMES BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (RCCW)

  Ik reizi, kad atpakaļgaitā braucat laukā no stāvvietas vai piebraucamā ceļa, ar radaru aprīkotā perpendikulārās satiksmes sadursmes brīdinājuma sistēma brīdinās Jūs par potenciālu satiksmes plūsmu, kas var šķērsot Jūsu kustības trajektoriju.

 • PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA (PA) Palielināt
  PARKOŠANĀS PALĪGSISTĒMA (PA)

  Šī sistēma auto novietošanu padara vieglāku nekā jebkad. Tajā tiek izmantoti priekšējie, sānu un aizmugurējie sensori, lai palīdzētu Jums novietot auto paralēli brauktuvei, ieslīpi vai perpendikulāri pret to. Viss, kas Jums jādara – jāstrādā ar bremžu un gāzes pedāli un jāpārslēdz pārnesumi.

 • INTELIĢENTĀ ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (ISLW) Palielināt
  INTELIĢENTĀ ĀTRUMA IEROBEŽOŠANAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA (ISLW)

  Izmantojot ISLW, pastāvīgi ievērot ātruma ierobežojumus ir vieglāk nekā jebkad. Tajā tiek izmantota iebūvēta kamera, kas Jūsu vietā nolasa ceļazīmes un skaidri attēlo informāciju uz navigācijas ekrāna un informācijas panelī.

Iepriekš Tālāk

 • KIA 7 GADU GARANTIJAS SOLĪJUMS 

  Katrs Kia XCeed PHEV īpašnieks saņem mūsu vienreizējo garantiju, kas jaunam auto tiek dota uz 7 gadiem vai līdz 150 000 km nobraukumam (līdz 3 gadiem bez nobraukuma ierobežojuma; no 4 gadiem līdz 150 000 km). Garantiju var nodot tālāk nākamajiem automobiļa īpašniekiem, un tā garantē lielisku tālākpārdošanas vērtību.

B (PHEV)

15 000 KМ/ 12 MĒNEŠI

 

Modelis Degviela Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1,6 GDI 6DCT TXHibrīds (benzīns)Automātiskā1,404 (combined)31,91 (combined)39 990
Dimension image
Dimension image

* Noteiktās situācijas benzīna dzinējs ieslēdzas automātiski pat tad, ja transportlīdzeklis ir elektriskajā režīmā. Piemēram, ja hibrīda akumulators izlādējies līdz noteiktam līmenim; ja nepieciešams straujš paātrinājums; ja nepieciešams uzsildīt salonu.

* Kia augstsprieguma litija jonu akumulatoru bloki elektriskajiem automobiļiem (EV), hibrīda elektriskajiem automobiļiem (HEV) un uzlādējamā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (PHEV) ir paredzēti ilgstošai kalpošanai. Uz šīm baterijām attiecas KIA 7 gadu vai 150 000 km garantija no sākotnējās reģistrācijas dienas atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas ātrāk. Kia garantija zema sprieguma akumulatoriem (48V un 12V) vieglā hibrīda elektriskajiem automobiļiem (MHEV) ir 2 gadi no sākotnējās reģistrācijas dienas neatkarīgi no nobraukuma. Tikai EV un PHEV Kia garantē 70% baterijas ietilpību. Garantija neattiecas uz akumulatora ietilpības samazināšanos HEV un MHEV. Lai ierobežotu iespējamo ietilpības samazināšanos, skatiet lietotāja rokasgrāmatu.