DIZAINS
 • EKSTERJERS, KAS LIEK ATSKATĪTIES Palielināt
  EKSTERJERS, KAS LIEK ATSKATĪTIES

  Pašapzinīgs, elegants un jaudīgs — jaunais Kia Rio ir sportiskāks un novatoriskāks kā jebkad agrāk. Aerodinamiskas līnijas un izteiktas kontūras piešķir automobilim spēcīgu izskatu, kas atbilst tā sniegumam. Kia automobiļiem raksturīgais “tīģera purniņa” priekšējais režģis, jaunie 17” vieglmetāla diski un žilbinošie integrētie divu funkciju dienasgaitas LED lukturi ir papildu uzmanību piesaistoši elementi.

 • MODERNS SALONS Palielināt
  MODERNS SALONS

  Jaunā Kia Rio modernais salons ir ārpus konkurences. Pieskārienam patīkami materiāli, ergonomiska dizaina priekšējie sēdekļi, kā arī uz vadītāju orientēts salons un sportiski elementi — neskaitāmas funkcijas pasažieru ērtībām un progresīvu tehnoloģiju pārpilnība. Braucienu pēc brauciena — vienmēr patīkami atgriezties.

 • PLAŠS UN PRAKTISKS Palielināt
  PLAŠS UN PRAKTISKS

  Ideāli piemērots pilsētai, pietiekami ietilpīgs ikdienas vajadzībām — jaunais Kia Rio šajā automobiļu klasē vārdam “plašums” piešķir jaunu nozīmi. Papildu brīvo telpu īpaši novērtēs aizmugurē sēdošie draugi un ģimenes locekļi, kas aizmugures sēdekļos var gan izstaipīties, gan ērti atlaisties. Pilnīgi jaunas praktiskas iespējas nodrošina aizmugures sēdekļu nolaišanas funkcija. Iespaidīgs plašums līdz pat bagāžas nodalījumam, kura ietilpība ir 325 litri.

Iepriekš Tālāk

ĒRTS UN VIEDS
 • SĪKUMI, KURIEM IR NOZĪME Palielināt
  SĪKUMI, KURIEM IR NOZĪME

  Jaunajam Kia Rio ir neskaitāmas papildu funkcijas, kas uzlabo ikdienas braukšanas pieredzi, tostarp divu funkciju LED priekšējie lukturi, kas plaši izgaismo ceļu automobiļa priekšā. Palielinoties gaisa mitrumam salonā un konstatējot vējstikla aizsvīšanu, automobiļa stiklu pretaizsvīšanas sistēma automātiski ieslēdz ventilatorus, nekavējoties novēršot aizsvīdumu. Savukārt nokrišņu gadījumā skaidru redzamību nodrošina automobiļa lietus sensors, kas automātiski aktivizē logu tīrītāju darbību.

 • FUNKCIJAS KOMFORTAM Palielināt
  FUNKCIJAS KOMFORTAM

  Jaunais Kia Rio pret komfortu izturas ar vislielāko atbildību. Iespēja aukstā dienā ērti iekārtoties apsildāmajos priekšējos sēdekļos un uzlikt rokas uz apsildāmās stūres vai maksimāli izmanot salona plašumu, nolaižot aizmugures sēdekļus un īpašās mantu novietošanai paredzētās vietas — Kia Rio atbilst visām Jūsu vajadzībām! Rokas pilnas ar nesamo? Atslēdziet automobiļa durvis, izmantojot parocīgo tālvadības pults sistēmu.

 • INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA UN SAVIETOJAMĪBA Palielināt
  INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMA UN SAVIETOJAMĪBA

  Izbaudiet modernās informācijas un izklaides sistēmas, kā arī savietojamības funkciju priekšrocības. Kia Connected Services, kuras darbību nodrošina TomTom, sniedz piekļuvi informācijai par fotoradariem, laika apstākļiem un ceļu satiksmi. 8 collu krāsainais skārienekrāns ir savietojams arī ar automobilī iebūvēto navigācijas sistēmu un atpakaļskata kameru. Vienmēr esiet tiešsaistē un labi informēts ar Android Auto™ un Apple CarPlay™ — nenovēršot skatu no ceļa.3

Iepriekš Tālāk

BRAUKŠANAS DINAMIKA
 • IZVĒLIETIES ĀTRO BRAUKŠANAS JOSLU Palielināt
  IZVĒLIETIES ĀTRO BRAUKŠANAS JOSLU

  Nav svarīgi, kas ir jūsu nākamais pilsētvides galamērķis — jaunais Kia Rio Jūs turp aizvedīs! Paļaujieties uz dinamisko sniegumu un automobiļa modernizētās šasijas vienmērīgo, tomēr vienlaikus arī sportisko vadāmību. Izvēlieties transmisiju un dzinēju no piedāvātā klāsta un vienmēr baudiet patīkamus braucienus pilsētas vidē!

 • DZINĒJA VARIANTI Palielināt
  DZINĒJA VARIANTI

  Jaunajam Kia Rio ir pieejams 100 Zs 1,0 T-GDI dzinējs, kas nodrošina nevainojamu snieguma un efektivitātes attiecību. Vēlaties vairāk jaudas? Ir pieejams arī 120 Zs dzinējs. Uzlabota pārnesumu manuālās pārslēgšanas funkcija braukšanu pilsētā padara ērtu un patīkamu.

Iepriekš Tālāk

 • DRIVE WiSE Palielināt
  DRIVE WiSE

  Iepazīstiet DRIVE WiSE, Kia nākotnes braukšanas un palīdzības tehnoloģijas.4 Šīs novatoriskās tehnoloģijas brīdina par bīstamībām, padarot braukšanu drošāku. Kad jums ir mazāk iemeslu uztraukumam, braukšana patiesi sagādā baudu.

 • AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU Palielināt
  AUTONOMĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANAS SISTĒMA AR GĀJĒJU NOTEIKŠANAS FUNKCIJU

  Jaunā Kia Rio autonomā avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) sastāv no priekšējā buferī izvietota radara un vējstiklam piestiprinātas kameras, kas reģistrē automobiļa priekšpusē esošas iespējamas bīstamības, piemēram, gājējus vai citus automobiļus.5 Ja sistēma konstatē apdraudējumu, tā par to brīdina vadītāju un nepieciešamības gadījumā automātiski aktivizē bremzes, palīdzot izvairīties no negadījuma vai mazinot tā intensitāti.

 • JOSLU MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA Palielināt
  JOSLU MAIŅAS BRĪDINĀJUMA SISTĒMA

  Auto tuuleklaasil olev kaamera aitab püsida sõidureas ka siis kui tähelepanu mingil põhjusel korraks peaks hajuma. Kui reahoidmise hoiatussüsteem on aktiveeritud ning auto kaldub ilma suunatuld näitamata sõidureast välja annab nutikas tehnoloogia häälsignaali abil sellest koheselt märku.

 • DROŠĪBAS SISTĒMAS Palielināt
  DROŠĪBAS SISTĒMAS

  Ar neskaitāmajām pasīvajām drošības funkcijām, kas jums ir pieejamas nepieciešamības gadījumā, jaunais Kia Rio rūpējas par jūsu drošību. Standarta aprīkojumā ietilpst gan autovadītāja un priekšējā pasažiera drošības gaisa spilveni, gan divi priekšējie sānu drošības gaisa spilveni un aizkarveida sānu drošības spilveni. Papildu drošība piedāvā vadītāja ceļgala drošības spilvenu.

Iepriekš Tālāk

 •  PARTNERIS, UZ KURU VARAT PAĻAUTIES

  Pilnīgi jaunais Kia Rio ir izturējis stingrās drošuma un izturības pārbaudes, un mēs lepojamies, ka tas tāpat kā citi Kia modeļi var saņemt vadošo nozares garantiju. Katram jaunajam Kia automobilim tiek piešķirta 7 gadu/ 150 000 km nobraukuma garantija (neierobežota līdz 3 gadiem; sākot ar 4. gadu 150 000 km).

 

B
15 000 KM / 12 mēneši
D
30 000 KM / 24 mēneši

 

Dzinējs KOMPLEKTĀCIJA Pārnesumu kārba Vidējais degvielas patēriņš CO₂ izmeši Cena
1.25 DPI 84 ZSLX PlusManuālā5,21-6,00118-13615 490
1.0 T-GDI 100 ZS 7DCTLX PlusAutomātiskā5,28-5,77120-13118 490
1.0 T-GDI 100 ZS 7DCTEXAutomātiskā5,28-5,77120-13119 990
1.0 T-GDI 100 ZSEXManuālā5,20-5,68118-12918 490
Dimension image
Dimension image