Jaunais Kia Ceed – viss nepieciešamais un pat daudz vairāk!

Jaunās paaudzes Kia Ceed ir īstens meistardarbs un ir soli priekšā laikam. Līderis ne tikai savā klasē! "Latvijas Gada auto 2019" ir tā vērts, Kia Ceed LX Plus par pievilcīgu cenu sniedz izcilu drošību un tehnoloģiju. Tuvo un tālo gaismu automātiskā pārslēgšanās, joslu asistents, kruīza kontrole, Bluetooth brīvroku sistēma un daudz kas vēl, tavai bezrūpīgas braukšanas baudai.  Savukārt ziemas periodā patīkami noderēs aukstā laika pakete ar elektriski apsildāmiem priekšējiem sēdekļiem un apsildāmo stūri.

Kia Ceed LX Plus, 1.4 MPI, 100 Zs īpašā akcijas cena 12 990 € 


Neatkarīgi no tā, kas jūs esat un ko darāt - Kia Ceed modeļu klāsts sniedz visu nepieciešamo, lai jūs brauktu bez rūpēm.

Jaunajam Kia Ceed piemīt ne tikai labākās īpašības un bagātīgākais aprīkojums savā klasē, bet arī daudzveidīgs klāsts un garantēta kvalitāte. 7 gadu garantija piešķir papildu konkurētspējīgo priekšrocību otrreizējā tirgū un ļauj saglabāt vērtību gadiem ilgi. Kia Ceed modeļu klāstā jūs atradīsiet jaunākās paaudzes priekšrocības un rūpnīcas garantētu ceļabiedru vairāku gadu garumā! Nāc un pārliecinies pats - jaunā Kia Ceed klāsts gaida Tevi!

Kia Ceed Kia Ceed SW Kia ProCeed

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

Ieskaties un nāc uz testa braucienu

Kia Ceed modeļu klāstā ir pieejamas vairāk nekā 30 versijas (virsbūves, aprīkojuma un dzinēja kombinācijas).

Papildus bagātīgai komplektācijai mēs nodrošinām garantētu kvalitāti – autorūpniecībā maksimālo 7 gadu garantiju, kas kļuva iespējama pēc stingri kontrolētiem drošības un izturības testiem. Saskaņā ar žurnāla Auto Bild rīkotas aptaujas rezultātiem, jau vairākus gadus pēc kārtas Kia ieņem augstākās pozīcijas gan klientu apmierinātībā, gan ilgtermiņa kvalitātes līmenī 20 vadošo Eiropas tirgū pārstāvēto autorūpnieku vidū. 

AKCIJAS PIEDĀVĀJUMS LX Plus modeļiem!


Piedāvājums ir spēkā līdz: 31.08.2019

Piedāvājums: 1.99 % + 6 mēnešu EURIBOR likme (Piemēram, cena EUR 12 990, pirmā iemaksa: 10 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 40%, nobraukuma ierobežojums 80 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 122.24. Minētajam piemēram ir informatīva nozīme, katra klienta situācija tiks izvērtēta individuāli. Līzinga piedāvājums sadarbībā ar Swedbank Līzings.

Rezervēt testa braucienu Sazinieties ar mums